Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nikt Ci nie odejmie pkt za dodatkowa wiedze a moze wrecz przeciwnie:) Matura ogolnie srednia i tematy tez.. Probna byla latwiejsza i mimo ze czuje ze nie poszlo tak zle to jednak martwie sie o to 30 %.. Pisalem pierwszy temat. NIe opisywalem Tartuffe duzo.. w sumie to tylko o tym ze udawal swietego pod kosciolem i ze wykorzystal naiwnosc Orgona i ze probowal poderwac zone i tego typu rzeczzy , ale dosyc malo wykorzystywalem te fragmenty znaczy cytowalem i opisywalem sytuacje jednak no wiecej uzywalem chyba calosci lektury.. Obawiam sie ze przez to wlasnie moze byc ciezko.. Jak myslicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wypracowaniu o świętoszku zrobiłem pare błędów. Napisałem ze ejst z epoki oświecenia a nie baroku, napisalem, ze żona orgona celowo chciała go zdradzić a nie ze był to spisek i czasami zastepowalem zdania np. zamiast kleant uważał Orgona to pisałem Kleant uważa brata. Czy są to błędyrzeczowe i czy mogą unieważnic wypracowanie jezeli cała interpretacja dalsza jest w miare ok ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ble ble ble!!!!!!!!!!!! ja nie rozumiem waszych problemów ja też piałam polski i też czekam na wyniki.... po co gdybać najwżniejsze to się modlić żeby nie trafić na wrednego egzaminatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ble!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PA! bla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten klucz to jedna wielka bzdura. W pierwszym temacie nie bylo ani jedneog wyrazu aby odwolac sie do calosci lektury,a jesli tego nie ma to tego poprostu nie robie!! Jednak wedlug klucza odpowiedzi dodatkowo punktuje sie za odwolanie do calosci utworu ? Powiedzcie mi o co w tym wszystkim chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE I ch***!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BLA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaaaamilku za barok Cie nie zdyskwalifikuja, ale pozostale dwa bledy sa powazne. Na ich podstawie moga stwierdzic, ze nie przeczytales lektury i dac 0 pkt. Szczerze mowiac, jesli Cie puszcza, to z łaski, ale moze maja w sobie troche serca:) p.s. wiem co mowie, bo w ten sposob oblalam probna;p na tym polega klucz, ze zawsze trzeba sie odniesc do calosci lektury. aby to wiedziec, nalezalo obejrzec pare poprzednich kluczy;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja napisalam ze edelman jeszcze zyje, bardzo powazny blad w konteksie calosci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko dobrze w temacie 1 poza jedna rzecz.. a mianowicie napisalem, ze Kleant byl zareczony z Elmira, a ta tak naprawde byla jego siostra - czy w zwiazku z tym uniewaznia mi prace?! - blad merytoryczny? poza ta pomylka, wszystko, bez zastrzezen. dodalem jedynie, ze Tartuffe chcial zrobic z Elmiry swoja kochanke, ale to bylo prawda, ona odrzuca jego zaloty z racji, ze jest mezatka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja napisałam całą stronę A4 i prawie całą stronę drugiej strony zabrakło mi kilku linijek i niewiem czy uznają mi pracę. A nie wiecie czy przy sprawdzaniu wypracowania biorą pod uwagę pojedyncze litery:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam że powinni ci to uznać. Ja się też martwię żeby udało mi się zdobyć te 30 procent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej mama pytanie w abcd, najpierw wzielam w koleczko A, pozniej je zakreslilam po "obreczy" i zaznaczylam B, uznają mi? kurde gdyby chociaz byla kjarta odpowiedzi to normalnie wiadomo co sie robi w sytuacji zmienia odpowiedzi a tak :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja napisałam całą stronę A4 i prawie całą stronę drugiej strony zabrakło mi kilku linijek i niewiem czy uznają mi pracę. A nie wiecie czy przy sprawdzaniu wypracowania biorą pod uwagę pojedyncze litery:)
nie biorą po uwagę pojedyńczych liter i cytatów praca musi mieć ok 250 słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiedzi polonisty znajdziecie tutaj: ######helena-polska.streszczenia.pl/2010/...ski-04-05-2010/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam jeszcze pytanie dotyczące wczorajszego polskiego. Czy jeżeli dałam cytat, to słowa cytatu też będą liczyć w limicie słów ? thx za odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy jest jakiś limit słów? Jeśli przekroczyłam 250, ale nie nie liczyłam ile dokładnie słów ma moja praca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ;D napisał:
a ja mam jeszcze pytanie dotyczące wczorajszego polskiego. Czy jeżeli dałam cytat, to słowa cytatu też będą liczyć w limicie słów ? thx za odpowiedź
cytat jest liczony jako jedno słowo [;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak myslicie jaki list bedzie do napisania jutro z jezyka ang.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.p. napisał:
Kaaaamilku za barok Cie nie zdyskwalifikuja, ale pozostale dwa bledy sa powazne. Na ich podstawie moga stwierdzic, ze nie przeczytales lektury i dac 0 pkt. Szczerze mowiac, jesli Cie puszcza, to z łaski, ale moze maja w sobie troche serca:) p.s. wiem co mowie, bo w ten sposob oblalam probna;p na tym polega klucz, ze zawsze trzeba sie odniesc do calosci lektury. aby to wiedziec, nalezalo obejrzec pare poprzednich kluczy;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...